Podsumowanie roku 2018 – co udało nam się osiągnąć i co planujemy na najbliższy rok. Wywiad z członkiem zarządu.

Jakie największe inwestycje udało się Państwu zrealizować w minionym roku, jakie były Wasze największe sukcesy?

W minionym roku udało nam się rozpocząć i zrealizować razem z naszymi partnerami kilka inwestycji o sumie powierzchni najmu przekraczającej 10 000 m2 oraz wartości inwestycyjnej wynoszącej kilkadziesiąt milionów złotych. Za sukces uważamy również realizację pierwszej w Polsce inwestycji w nieruchomość komercyjną w formule pod klucz. Po jej ukończeniu rozpoczęliśmy kolejną dla następnych klientów, w takiej samej formule, czyli od projektu do ostatecznego wykonania.

Jakie nowe kierunki rozwoju chcecie Państwo nadać swojej firmie w tym roku?

W 2019 roku planujemy dalej się rozwijać, zwiększając powierzchnię komercyjną w naszej ofercie, ilość partnerów inwestycyjnych oraz poszerzając ofertę o biurowce oraz małe lokale komercyjne o wartości od 500 tys. złotych. Zauważamy duże zainteresowanie w tym segmencie, w szczególności w dużych miastach jak Warszawa, Poznań, czy Trójmiasto. Dobrze zlokalizowane i skomercjalizowane, niewielkie lokale handlowo-usługowe o powierzchni od 50 do 200 m2, to doskonała alternatywa dla przewartościowanych, naszym zdaniem mieszkań, czy apartamentów.

Jakie cele stawiacie sobie na ten rok?

W nadchodzącym roku koncentrujemy się głównie na powiększeniu istniejącej oferty o lokale o mniejszych powierzchniach. Dotychczas oferowaliśmy lokale o powierzchni od 400 m2 w górę. Niemniej ważnym celem na rok 2019 jest zwiększenie powierzchni oraz liczby obiektów objętych usługą zarządzania na zlecenie klientów. Pragniemy także zwiększyć kompleksowość naszych usług, które można połączyć w pakiety. Mam na myśli konsulting, czyli pomoc przy ocenie atrakcyjności inwestycji, wybranie optymalnego obiektu z uwzględnieniem potrzeb klienta, dodatkowo pośrednictwo zakupu oraz zarządzanie nieruchomościami. Zależy nam na zdjęciu obowiązków ciążących na inwestorach, aby mogli się skupić tylko na pozytywach swojej inwestycji.

Aby zapoznać się z pozostałą częścią wywiadu z Martyną Kapyszewską – Ciapka (członkiem zarządu)- zachęcamy do lektury magazynu „Together” Styczeń 2019.

https://togethermagazyn.pl/archiwum-czasopism/

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)