Szeroki i odpowiednio zróżnicowany portfel aktywów inwestycyjnych to podstawa długoterminowego inwestowania. Odpowiednia strategia inwestycyjna opiera się zarówno na rozwiązaniach umożliwiających maksymalizację zysku, jak również stabilną stopę zwrotu.

Higasa Properties to zespół ekspertów, prowadzących inwestycje budowlane, specjalizujących się w nieruchomościach komercyjnych – głównie w segmencie parków handlowych.

Budujemy sklepy dla wiodących w Polsce firm branży spożywczej, drogeryjnej oraz tekstylnej – m.in. Stokrotka, Żabka, Rossmann, Pepco, czy KiK.

Stawiamy na godną zaufania, kompleksową obsługę inwestorów, zapewniając im szeroki wybór usług, powiązanych z główną działalnością firmy:
– sprzedaż własnych, wybudowanych a także wynajętych parków handlowych,
– obsługa rynku wtórnego nieruchomości handlowych: pośrednictwo sprzedaży i zakupu nieruchomości,
– komercjalizacja, czyli wynajem powierzchni usługowych na zlecenie klientów,
– zarządzanie obiektami własnymi, jak i klientów,
– oferujemy inwestorom gotowe, bezpieczne i dochodowe narzędzia lokowania kapitału.

Stale się rozwijamy, dopasowując do realiów ekonomicznych, by stać się pierwszym wyborem dla inwestorów zainteresowanych nieruchomościami handlowymi.

Michał Ciapka

Prezes Zarządu Higasa Group oraz Członek Zarządu Higasa Properties

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na kierunku „Prawo europejskie” UMK w Toruniu oraz Wydziału Finansów i Zarządzania WSB w Gdańsku na kierunku „Analityk finansowy”. Ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, bankowości prywatnej, a także komercjalizacji powierzchni handlowych. W trakcie kariery zawodowej związany był m.in. z Domem Inwestycyjnym Xelion oraz Deutsche Bank. W Higasa Properties nadzoruje komercjalizację oraz pośrednictwo sprzedaży, zarówno klientom instytucjonalnym jak i indywidualnym.

Interesuje się modelami inwestycyjnymi, nowoczesnymi technologiami i odnawialnymi źródłami energii, a także astrofizyką i biegami survivalowymi oraz crossfitem.

Marcin Rudziński

Członek Zarządu Higasa Group oraz Higasa Properties

Przez wiele lat współpracował z klientami inwestycyjnymi w Deutsche Bank oraz Domu Inwestycyjnego Xelion w segmencie private banking, pełniąc jednocześnie stanowiska menadżerskie. Absolwent Sopockiej Szkoły Wyższej na kierunku „Ekonomia”, ze specjalizacją „Zarządzanie finansami”. W Higasa Properties odpowiada za projekt Higasa Club, sekcję zarządzania nieruchomościami.

Także poza pracą interesuje się ekonomią, tworzeniem modeli biznesowych oraz rozwiązań inwestycyjnych dla szerokiego grona odbiorców. Pasjonuje go kultura Dalekiego Wschodu.

Agnieszka Kozłowska

Prezes Zarządu Higasa Properties oraz Członek Zarządu Higasa Group

Ekspert w dziedzinie bankowości i finansów, z branżą związana od blisko dwóch dekad. Posiada doświadczenie m.in. w budowaniu portfeli inwestycyjnych klientów oraz organizacji eventów w segmencie prywatnej bankowości. W przeszłości prowadziła klientów korporacyjnych CitiBank, pracowała także w: Bank Pekao S.A., mBank i Deutsche Bank, gdzie wiele lat pełniła funkcję dyrektora ds. private bankingu. Jest absolwentką Politechniki Gdańskiej, ukończyła także Akademię Inwestycyjną BRE Banku. Posiada Europejski Certyfikat Doradców Finansowych EFPA. W Higasa Properties nadzoruje prace działu marketingu i PR.

Pasjonuje się tańcem, muzyką oraz poezją.

Rafał Pierzchliński

Project Manager

Ekspert do spraw pozyskiwania finansowania. Jest absolwentem Sopockiej Wyższej Szkoły Finansów i Rachunkowości, ze specjalizacją „Finanse i rachunkowość”. Posiada wieloletnie doświadczenie, uzyskane podczas pracy m.in. w mBanku, Deutsche Bank oraz ING. W zespole Higasa Properties odpowiada za pozyskiwanie finansowania bankowego dla spółki jak i naszych klientów oraz finansowania alternatywnego.

Prywatnie pasjonuje się rozgrywkami piłki nożnej a także historią XX wieku.

Konrad Zajkowski

Leasing Manager

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej, na kierunku „Finanse i rachunkowość” ze specjalizacją ,,Finanse i organizacja logistyki”. Od kilku lat pracuje w branży nieruchomości komercyjnych. Posiada doświadczenie m.in. w przeprowadzaniu transakcji na rynku nieruchomości biurowych i handlowych. W Higasa Properties jest odpowiedzialny za komercjalizację powierzchni oraz poszukiwanie nowych możliwości inwestycyjnych.

Interesuje się psychologią i komunikacją w biznesie.

Wiktoria Żbik

Zarządca nieruchomości

Doświadczona pracownica administracyjna oraz w dziale HR, mająca w dorobku pracę m.in. dla Tauron Polska Energia. Ukończyła wydział psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS. Do jej zadań w Higasa Properties należy dbanie o stan techniczny, czystość i bezpieczeństwo zarządzanych obiektów.

Jest miłośniczką DIY (zrób to sam), lubi podróże i kuchnię włoską, jednak najchętniej bez glutenu.

Sebastian Drausal

Project Manager

Koordynator procesów inwestycyjnych oraz specjalista do spraw wizerunku, komunikacji, relacji z mediami. Wieloletni dziennikarz radiowy a także pracownik samorządowy i rzecznik prasowy. Pracował m.in. w Wirtualnej Polsce, Radiu Plus oraz RMF MAXXX. Zaangażowany był także w projekty inwestycyjne jak Młode Miasto w Gdańsku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale politologii.

Uczestnik zawodów serii Ironman 70.3, instruktor spinningu, miłośnik morsowania, muzyki i Formuły 1.

Poznaj nasze wartości

Stabilizacja

Work-life balance

Bezpieczeństwo

Pasja

Dążymy do tego, aby praca była przyjemnością a nie obowiązkiem. Tworzymy dopasowany zespół profesjonalistów, żyjących i zarazem pracujących z pasją. Wierzymy, że dzięki utrzymaniu równowagi między pracą a życiem osobistym, można osiągnąć więcej, realizując nietuzinkowe przedsięwzięcia.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)