Szeroki i odpowiednio zróżnicowany portfel aktywów inwestycyjnych to podstawa długoterminowego inwestowania. Odpowiednia strategia inwestycyjna opiera się zarówno na rozwiązaniach umożliwiających maksymalizację zysku, jak również stabilną stopę zwrotu.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm inwestycyjno-consultingowych na polskim rynku, zajmującą się inwestowaniem w nieruchomości handlowe. Dostarczamy unikalne rozwiązania rentierskie dla najbardziej wymagających klientów.

„Higasa” po japońsku oznacza parasol. Chronimy inwestorów biorąc sobie do serca zasady wywodzące się z kultury Kraju Kwitnącej Wiśni – honor, sumienność oraz pracowitość.

Naszym celem jest pełna satysfakcja oraz bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, ze stabilną, indywidualnie określaną dla każdego projektu gwarantowaną stopą zwrotu.

Dążymy by stać się liderem w segmencie usług związanych z nieruchomościami handlowymi, ale w przyszłości również przemysłowymi i usługowymi.

Chcemy być sprawdzonym, pierwszym wyborem dla inwestorów zainteresowanych tego typu nieruchomościami i stabilnym zyskiem.

Specjalizujemy się w transparentnym obrocie nieruchomościami handlowymi i zapewniamy długoletnią współpracę z renomowanymi markami sieciowymi.

Służymy pomocą również przy zarządzaniu obiektami naszych klientów oraz komercjalizacji niewykorzystanych powierzchni handlowych.

Michał Ciapka

Prezes zarządu i pomysłodawca Higasa Properties

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na kierunku „Prawo europejskie” UMK w Toruniu oraz Wydziału Finansów i Zarządzania WSB w Gdańsku na kierunku „Analityk finansowy”. Ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, bankowości prywatnej, a także komercjalizacji powierzchni handlowych. W trakcie kariery zawodowej związany był m.in. z Domem Inwestycyjnym Xelion oraz Deutsche Bank. W Higasa Properties nadzoruje komercjalizację oraz pośrednictwo sprzedaży, zarówno klientom instytucjonalnym jak i indywidualnym.

Interesuje się modelami inwestycyjnymi, nowoczesnymi technologiami i odnawialnymi źródłami energii, a także astrofizyką i biegami survivalowymi oraz crossfitem.

Marcin Rudziński

Członek zarządu i pomysłodawca Higasa Properties

Przez wiele lat współpracował z klientami inwestycyjnymi w Deutsche Bank oraz Domu Inwestycyjnego Xelion w segmencie private banking, pełniąc jednocześnie stanowiska menadżerskie. Absolwent Sopockiej Szkoły Wyższej na kierunku „Ekonomia”, ze specjalizacją „Zarządzanie finansami”. W Higasa Properties odpowiada za projekt Higasa Club, sekcję zarządzania nieruchomościami oraz nadzoruje prace działu marketingu i PR.

Także poza pracą interesuje się ekonomią, tworzeniem modeli biznesowych oraz rozwiązań inwestycyjnych dla szerokiego grona odbiorców. Pasjonuje go kultura Dalekiego Wschodu.

Klaudia Fera

Zarządca nieruchomości i specjalistka ds. komercjalizacji

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalizacją „Prawo nieruchomości”. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako pracownik administracyjny w sądownictwie. W Higasa Properties karierę zaczynała od stanowiska asystentki zarządu, obecnie dba o idealny stan nieruchomości oraz komercjalizację powierzchni.

Pasjonuje się kryminalistyką. Wolny czas poświęca na bieganie, książki i podróże.

Agnieszka Kozłowska

Dyrektor sieci sprzedaży

Ekspert w dziedzinie bankowości i finansów, z branżą związana od blisko dwóch dekad. Posiada doświadczenie m.in. w budowaniu portfeli inwestycyjnych klientów oraz organizacji eventów w segmencie prywatnej bankowości. W przeszłości prowadziła klientów korporacyjnych CitiBank, pracowała także w: Bank Pekao S.A., mBank i Deutsche Bank, gdzie wiele lat pełniła funkcję dyrektora ds. private bankingu. Jest absolwentką Politechniki Gdańskiej, ukończyła także Akademię Inwestycyjną BRE Banku. Posiada Europejski Certyfikat Doradców Finansowych EFPA.

Pasjonuje się tańcem, muzyką oraz poezją.

Joanna Kaszubowska

Real Estate Wealth Manager

W życiu zawodowym kieruje się hasłem „maksymalizacja sukcesu poprzez zadowolenie klientów oraz wynik sprzedaży”. Jest ekspertem w branży nieruchomości premium, w tym także komercyjnych. Kompetencje zawodowe zdobywała pracując m.in. w Poland Sotheby’s International Realty, gdzie zajmowała się również budowaniem portfela inwestycyjnego klientów. Absolwentka Politechniki Gdańskiej, na kierunkach „Zarządzanie i marketing” oraz „Zarządzanie projektami”.

Pytana o czas prywatny odpowiada krótko: „Kocham góry, uwielbiam pływać, nie potrafię żyć bez muzyki, a nurkowaniem i jazdą na snowboardzie wyciszam umysł.”

Nikodem Mazurkiewicz

Junior Wealth Manager

Specjalista w pozyskiwaniu inwestorów, private bankingu, doradca finansowy i biznesowy. Współpracował m.in. z kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi takimi Ergo Hestia czy Idea Bank, a także spółką Capital Investment. Student Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, na wydziale prawa. W zespole Higasa Properties odpowiedzialny jest za budowanie portfela inwestycyjnego w ramach Higasa Club.

Wszechstronne zainteresowania zawodowe łączy z pasją do literatury, astrofizyki, jazzu oraz gry na gitarze i pianinie, a także tworzenia własnych kompozycji.

Rafał Pierzchliński

Menadżer ds. finansowania

Ekspert do spraw pozyskiwania finansowania. Jest absolwentem Sopockiej Wyższej Szkoły Finansów i Rachunkowości, ze specjalizacją „Finanse i rachunkowość”. Posiada wieloletnie doświadczenie, uzyskane podczas pracy m.in. w mBanku, Deutsche Bank oraz ING. W zespole Higasa Properties odpowiada za pozyskiwanie finansowania bankowego dla spółki jak i naszych klientów oraz finansowania alternatywnego.

Prywatnie pasjonuje się rozgrywkami piłki nożnej a także historią XX wieku.

Sebastian Drausal

PR Manager

Specjalista do spraw wizerunku, komunikacji, Public Relations i relacji z mediami. Wieloletni dziennikarz radiowy a także pracownik samorządowy i rzecznik prasowy. Pracował m.in. w Wirtualnej Polsce, Radiu Plus oraz RMF MAXXX. Zaangażowany był także w projekty inwestycyjne jak Młode Miasto w Gdańsku, czy sportowe jak Mistrzostwa Europy U-21 organizowane w 2017 roku w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale politologii.

Uczestnik zawodów serii Ironman 70.3, instruktor spinningu, miłośnik morsowania, muzyki i Formuły 1.

Poznaj nasze wartości

Stabilizacja

Work-life balance

Bezpieczeństwo

Honor

Pasja

Dążymy do tego, aby praca była przyjemnością a nie obowiązkiem. Tworzymy dopasowany zespół profesjonalistów, żyjących i zarazem pracujących z pasją. Wierzymy, że dzięki utrzymaniu równowagi między pracą a życiem osobistym, można osiągnąć więcej, realizując nietuzinkowe przedsięwzięcia.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)