Szeroki i odpowiednio zróżnicowany portfel aktywów inwestycyjnych to podstawa długoterminowego inwestowania. Odpowiednia strategia inwestycyjna opiera się zarówno na rozwiązaniach umożliwiających maksymalizację zysku, jak również stabilną stopę zwrotu.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm inwestycyjno-consultingowych na polskim rynku, zajmującą się inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Dostarczamy unikalne rozwiązania rentierskie dla najbardziej wymagających klientów. Higasa po japońsku oznacza parasol. Chronimy inwestorów biorąc sobie do serca zasady wywodzące się z kultury Kraju Kwitnącej Wiśni – honor, sumienność oraz pracowitość.

Naszym celem jest pełna satysfakcja oraz bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, ze stabilną, indywidualnie określaną dla każdego projektu gwarantowaną stopą zwrotu.

Dążymy by stać się liderem w segmencie usług związanych z nieruchomościami inwestycyjnymi: handlowymi i komercyjnymi, ale w przyszłości również przemysłowymi i usługowymi.

Chcemy być sprawdzonym, pierwszym wyborem dla inwestorów zainteresowanych tego typu nieruchomościami i stabilnym zyskiem.

Specjalizujemy się w transparentnym obrocie nieruchomościami komercyjnymi i zapewniamy długoletnią współpracę z renomowanymi markami sieciowymi.

Służymy pomocą również przy zarządzaniu obiektami naszych klientów oraz komercjalizacji niewykorzystanych powierzchni handlowych.

Magdalena Maciejak

Prezes zarządu Higasa Properties

Ekspert w dziecinie komercjalizacji nieruchomości, z bogatym doświadczeniem zawodowym w bankowości, ze szczególnym naciskiem na specjalizację biznesową. Zanim związała się z Higasa Properties pracowała w czołowych polskich bankach. Absolwentka kierunku „Zarządzanie i marketing” w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, ze specjalizacją „Zarządzanie zasobami ludzkimi”. W spółce odpowiedzialna za nadzór wszystkich zachodzących procesów.

Uwielbia podróże, góry i zumbę, najchętniej łącząc wszystkie przyjemności z czasem poświęconym rodzinie.

Michał Ciapka

Członek zarządu i pomysłodawca Higasa Properties

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na kierunku „Prawo europejskie” UMK w Toruniu oraz Wydziału Finansów i Zarządzania WSB w Gdańsku na kierunku „Analityk finansowy”. Ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, bankowości prywatnej, a także komercjalizacji powierzchni handlowych. W trakcie kariery zawodowej związany był m.in. z Domem Inwestycyjnym Xelion oraz Deutsche Bank. W Higasa Properties nadzoruje komercjalizację oraz pośrednictwo sprzedaży, zarówno klientom instytucjonalnym jak i indywidualnym.

Interesuje się modelami inwestycyjnymi, nowoczesnymi technologiami i odnawialnymi źródłami energii, a także astrofizyką i biegami survivalowymi oraz crossfitem.

Marcin Rudziński

Członek zarządu i pomysłodawca Higasa Properties

Przez wiele lat współpracował z klientami inwestycyjnymi w Deutsche Bank oraz Domu Inwestycyjnego Xelion w segmencie private banking, pełniąc jednocześnie stanowiska menadżerskie. Absolwent Sopockiej Szkoły Wyższej na kierunku „Ekonomia”, ze specjalizacją „Zarządzanie finansami”. W Higasa Properties odpowiada za projekt Higasa Club, sekcję zarządzania nieruchomościami oraz nadzoruje prace działu marketingu i PR.

Także poza pracą interesuje się ekonomią, tworzeniem modeli biznesowych oraz rozwiązań inwestycyjnych dla szerokiego grona odbiorców. Pasjonuje go kultura Dalekiego Wschodu.

Adam Dubiella

Dyrektor sieci sprzedaży

Karierę zawodową związał z bankowością oraz rynkiem nieruchomości, gdzie zajmował się budowaniem sieci sprzedaży oraz ich zarządzaniem. W trakcie ponad dwóch dekad aktywności związany był z największymi instytucjami bankowymi: Nestbank, Deutsche Bank, Allianz Bank Polska oraz Citi Handlowy. Na koncie ma także współpracę z Polskim Holdingiem Inwestycyjnym oraz J.W. Construction. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarki Nieruchomościami w Warszawie, a studia magisterskie z zakresu zarządzania ukończył na Uniwersytecie Warszawskim. W Higasa Properties pilotuje procesy sprzedaży i budowanie sieci.
Aktywny zawodnik triathlonowy, mający na koncie starty na pełnym dystansie Ironman, znawca win.

Klaudia Fera

Asystentka zarządu

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalizacją „Prawo nieruchomości”. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako pracownik administracyjny w sądownictwie. W Higasa Properties jest odpowiedzialna m.in. za prowadzenie biura, prowadzenie dokumentacji oraz prowadzenie kalendarza zarządu.

Pasjonuje się kryminalistyką. Aktywnie wolny czas poświęca na bieganie i grę w tenisa oraz książki i podróże.

KARIERA

Dążymy do tego, aby praca była przyjemnością a nie obowiązkiem. Tworzymy dopasowany zespół profesjonalistów, żyjących i zarazem pracujących z pasją.

Wierzymy, że dzięki utrzymaniu równowagi między pracą a życiem osobistym, można osiągnąć więcej, realizując nietuzinkowe przedsięwzięcia.

Poznaj nasze wartości

Stabilizacja

Work-life balance

Bezpieczeństwo

Honor

Pasja

Dołącz do zespołu Higasa Properties

Dołącz do naszego zespołu jeżeli wyznajesz podobną filozofię i jednocześnie jesteś specjalistą w dziedzinie sprzedaży oraz finansów. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą, aby poznać się lepiej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)