Higasa z tytułem “Zarządca roku 2023”

Higasa Properties otrzymała nagrodę w konkursie “Zarządca roku 2023 – lider rynku nieruchomości”. Spółka zarządza obiektami handlowymi – własnymi jak i zewnętrznymi. Jury doceniło przede wszystkim standardy zarządzania jak i innowacje mające na celu obniżenie kosztów energii.

Celem tegorocznego plebiscytu, organizowanego przez portal Administrator24.info, jest wyłonienie firm zarządzających, które wdrożyły w zarządzanych nieruchomościach innowacje usprawniające funkcjonowanie obiektu, poprawiające komfort użytkowania lokali oraz wpływające na poprawę efektywności energetycznej, a przede wszystkim chroniące użytkowników tychże nieruchomości przed skutkami obecnego kryzysu energetycznego i niwelujące skutki zagrożeń klimatycznych.

Jak czytamy w uzasadnieniu nagrody “Higasa Properties to średniej wielkości firma, która nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania w zarządzanych obiektach. Ma pod opieką głównie komercyjne zasoby, które wyposaża m.in. w fotowoltaikę i stacje ładowania samochodów elektrycznych. Myśli także o rozwiązaniach poprawiających dostępność do budynku osób z niepełnosprawnościami – stawia na innowacyjne rozwiązania już podczas prac projektowych.”

– Sprawne zarządzanie nieruchomością handlową jest kluczem do utrzymania jej rentowności, wygody korzystania przez klientów, a także odciążeniem dla właściciela. W każdym aspekcie naszych usług dbamy o najwyższe standardy – nie inaczej jest w przypadku zarządzania – podkreśla Marcin Rudziński, członek zarządu Higasa Properties i dodaje: – Zarządzamy przede wszystkim obiektami spod znaku parasolki, czyli własnymi, tak jak Higasa Park Kowale, gdzie wdrożyliśmy ekologiczne rozwiązania: panele solarne oraz stacje ładowania pojazdów. Świadczymy też usługi dla zewnętrznych klientów oraz naszych inwestorów. Dzięki usłudze zarządzania rzeczywiście mogą zarabiać pasywnie. Zapraszamy więc także do współpracy kolejnych klientów.

Usługa zarządzania to przede wszystkim należyte przestrzeganie umów najmu, respektowanie przepisów prawa budowlanego oraz terminowe przeglądy gwarancyjne urządzeń, czy dbanie o estetykę otoczenia obiektu handlowego. Szczegóły oferty można uzyskać pisząc na adres: biuro@higasa.pl/.

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)