Higasa Park Cieplewo sprzedany!

Higasa Park Cieplewo otwarty i sprzedany!

 

Higasa Park Cieplewo sprzedany docelowemu właścicielowi. Jest nim firma prowadząca działalność gastronomiczną, która jednocześnie zostanie głównym najemcą parku. Dodatkowo, w już działającym obiekcie, znajdują się piekarnio-cukiernia Kropek oraz delikatesy mięsne Nowak. Higasa Properties prowadzi także kolejne przedsięwzięcia.

Znajdujący się przy ulicy Sosnowej park mierzy 450 m2 i oficjalnie działa od kilku tygodni. Ofertę handlową uzupełnia także automat paczkowy Allegro. Jednocześnie vis a vis trwa budowa kolejnego obiektu pod szyldem Higasy – tym razem sklepu dla sieci Stokrotka. Liczący 650 m2 budynek ma być gotowy w IV kwartale tego roku.

– Cieplewo, znajdujące się nieopodal Pruszcza Gdańskiego, ma bardzo dobry potencjał handlowy. Na miejscu od lat działa już sklep Biedronka, a Higasa Park Cieplewo uzupełnił ofertę  tej okolicy.  Widząc spore zainteresowanie zakupami, swój sklep zdecydowała się otworzyć tu także Stokrotka – mówi Marcin Rudziński, członek zarządu Higasa Properties i dodaje: – Obie te inwestycje są też dowodem na sukces Higasa Club, który pozwala indywidualnym inwestorom czerpać stabilne zyski z nieruchomości handlowych. W przypadku Cieplewa kapitał wraz z odsetkami został już zwrócony po zamknięciu projektu. Natomiast jesteśmy na etapie pozyskiwania zgłoszeń inwestorów na sklep Stokrotki a także Higasa Park Kowale.

I to właśnie projekt w Kowalach (ul. Zeusa), mieszczących się tuż pod Gdańskiem, trwa budowa 500-metrowego obiektu, którego jednym z najemców zostanie Żabka. Park handlowy jest także dostępny w ramach wspomnianego Higasa Clubu, pozwalając inwestorom indywidualnym na zysk w wysokości 6% w skali roku. Planowane otwarcie nastąpi na przełomie 2022 i 2023 roku.

Dodatkowo, trwają przygotowania do inwestycji w Świdnicy (woj. dolnośląskie), gdzie przy ulicy Ceglanej powstanie liczący 1400 m2 park handlowy.

Aktualnie trwa komercjalizacja powierzchni.

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)