Higasa oraz iWealth Nieruchomości razem

Higasa Properties właśnie nawiązała współpracę z iWealth Nieruchomości – spółką należącą do iWealth Management, jednego z największych na naszym rynku, niezależnych dystrybutorów usług finansowych dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Celem sojuszu jest udostępnienie nieruchomości handlowych szerszemu gronu inwestorów.

– Zgodnie z raportem World Wealth Report 2020 przygotowanym przez Capgemini, globalnie, osoby zamożne, inwestują 14,6% swoich aktywów w nieruchomości. Polscy inwestorzy także bardzo cenią ten sposób inwestowania, szczególnie teraz, w środowisku wysokiej inflacji i niskiego oprocentowania lokat – mówi Marek Rybiec, Prezes iWealth i dodaje:  – Jednocześnie biorąc pod uwagę rosnące oczekiwania i potrzeby naszych klientów w zakresie zarządzania nadwyżkami pieniężnymi, iWealth powołało spółkę iWealth Nieruchomości, która we współpracy z wyselekcjonowanymi partnerami oferuje Klientom szerokie możliwości w zakresie inwestowania swoich środków w nieruchomości różnych klas, jak działek  inwestycyjnych, lokali komercyjnych, czy apartamentów wypoczynkowych. Jednym z takich partnerów jest Higasa Properties, dzięki której nasi klienci mają możliwość czerpania stabilnych zysków z inwestycji w nieruchomości komercyjne, głównie obiekty i parki handlowe. Istotny przy tej współpracy jest także model inwestycyjny, w ramach, którego nasz klient może być jedynym inwestorem bądź skorzystać z wspólnego finansowania danej inwestycji  – mówi Marek Rybiec.

Głównym celem działania spółki jest pomoc w inwestowaniu nadwyżek finansowych i ochronie kapitału. Oferuje nieodpłatne doradztwo inwestycyjne, dostęp do blisko 1000 funduszy i nowoczesną, bezpłatną platformę online. iWealth świadczy usługi w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego i współpracuje z renomowanymi krajowymi oraz zagranicznymi firmami zarządzającymi aktywami, a także starannie wyselekcjonowanymi partnerami w obszarze prawno-podatkowym, ubezpieczeń, nieruchomości i rozwoju biznesu.

Współpraca z iWealth Nieruchomości jest dla nas bardzo ważnym krokiem w rozwoju firmy. To także ważny krok w kierunku poszerzania dostępu do rynku nieruchomości handlowych, dla większego grona klientów. Wierzę, że nasze wspólnie działania z Zarządem iWealth i Prezesem Markiem Rybcem, przyniosą wiele korzyści dla inwestorów – mówi Michał Ciapka, prezes zarządu Higasa Properties.

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)