Higasa Club: bezpieczne, transparentne inwestowanie

Jak bezpiecznie zainwestować w nieruchomości komercyjne? Jak zagwarantować sobie zysk i co najważniejsze zwrot kapitału? Jak szukać najbardziej stabilnej, transparentnej oferty? Poniższy tekst przyniesie jasne odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.

Trendy, możliwości, plusy i minusy

Wachlarz możliwości inwestowania jest spory. Do dyspozycji są tak znane rozwiązania jak lokaty bankowe czy obligacje, jednak na chwilę obecną niskie oprocentowanie nie kusi. Długoterminowy wynajem mieszkania to od kilku lat bardzo popularna metoda, jednak utrzymujące się aktualnie wysokie ceny zakupu mieszkań oraz długa lista ryzyk „zjada” wysoki zysk. Niesłowni najemcy, zniszczenia i wydatki na remonty… to wszystko powoduje, że według analiz, dochód z wynajmu kształtuje się na poziomie 4-5%. Natomiast część rynkowych ofert condohoteli zawiera nierealnie wyliczone, wysokie stopy (7-10%) lub nie jest w stanie ich zagwarantować.

Dlaczego warto wybrać Higasa Club?

Ponieważ jest stabilnym i unikalnym rozwiązaniem wśród istniejących na rynku. Dla inwestorów, którzy nie chcą obarczać się obowiązkami udziałowców, takimi jak walne zgromadzenia, procedury rejestracyjne spółki itd., stworzyliśmy wspólne inwestowanie, w którym kredytują maksymalnie przez 2 lata prowadzoną przez nas inwestycję, w zamian za stabilny zysk w wysokości 6% w skali roku. Dajemy wyboru dwa rodzaje gwarancji z trzech: weksel, hipoteka bądź zastaw na udziałach w spółce będącej właścicielem nieruchomości, w zależności od inwestowanych kwot.

Kapitał zostaje ulokowany w park handlowy, w którym funkcjonują sklepy znanych sieci handlowych, jak na przykład Biedronka, Lidl, Rossmann, czy Pepco. Obiekty są doskonale zlokalizowane i skomunikowane, jednak przede wszystkim odpowiadają podstawowym potrzebom konsumpcyjnym, co gwarantuje stały napływ klientów. Dodatkowo, każdy inwestor dokładnie wie gdzie i na jakich warunkach „pracują” jego pieniądze i ma pewność, że przystępuje do gwarantowanej inwestycji. Trudno o bardziej przejrzysty model. I przystępny – tzw. próg wejścia w przypadku Higasa Club wynosi 50 000 złotych.

Co jest gwarancją zysku?

Jako firma inwestycyjno-consultingowa jesteśmy operatorem naszych parków handlowych. Podpisujemy wieloletnie umowy z najemcami, czyli dużymi sieciami handlowymi. Tu nie ma gwiazdek ani drobnego druku. Higasa po japońsku oznacza parasol. Chronimy inwestorów biorąc sobie do serca zasady wywodzące się z kultury Kraju Kwitnącej Wiśni – honor, sumienność oraz pracowitość.

To działa!

Inwestowanie w nieruchomości komercyjne w zbliżonym modelu od lat sprawdza się na Zachodzie. Są to tzw. REIT-y (ang. Real Estate Investment Trust). Firmy tego typu wynajmują kupione obiekty, a około 90 proc. zysku wypłacają swoim akcjonariuszom. Dzięki temu są zwolnione z płacenia podatku CIT. REIT-y działają w 36 krajach na całym świecie. W Europie jest ich najwięcej w Bułgarii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Francji. Więc dlaczego nie miałyby działać i w Polsce, gwarantując zysk?

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)