Eurobuild Awards 2019 przyznane. Przedstawiciel Higasy wśród jurorów

Jubileuszowa, dziesiąta gala Eurobuild Awards za nami. 3 grudnia w Warszawie wręczono nagrody firmom i obiektom, które wywarły w 2019 roku największy wpływ na rynek nieruchomości i budownictwa nad Wisłą. Laureatów wskazała licząca 252 jurorów kapituła – w zacnym gronie ekspertów branży nieruchomości znalazł się Marcin Rudziński, członek zarządu Higasa Properties.

– „Branża nieruchomości komercyjnych i handlowych z roku na rok rozwija się coraz szybciej. Imponują nie tylko rosnące liczby dotyczące powierzchni, czy liczby oddawanych obiektów, ale także coraz odważniejsze pod kątem urbanistycznym i architektonicznym projekty, zarówno obiektów biurowych, hotelowych czy także handlowych. Cieszę się, że mogłem dołączyć do grona jurorów i dziękuję redakcji Eurobuild CEE za zaproszenie do udziału w głosowaniu” – mówi Marcin Rudziński.

Oto szczegółowa lista zwycięzców:
– Elektrownia Powiśle – Office w kategorii Nowy Biurowiec Roku w Polsce. Kolejne miejsca zajęły obiekty The Gatehouse Offices of Warsaw Brewery oraz Generation Park Z.

– Park Polkowice (inwestorem projektu jest firma MGC Invest związana z Dariuszem Miłkiem – właścicielem sieci CCC) w kategorii Nowy Mały Format Handlowy Roku. Dalej uplasowały się dwa N-Parki Napollo: Stara Iwiczna i Wrocław Maślicka.

– Moxy Warsaw Praga w kategorii Nowy Hotel Roku w Polsce. Niewiele mniej głosów zdobyły Puro Warszawa i Holiday Inn Gdańsk City Centre.

– Amazon Panattoni BTS Gliwice w kategorii Nowy Budynek Magazynowy Roku w Polsce. Kolejne pozycje zajęły obiekty 7R City Flex Łódź I i Prologis Park Wrocław IV DC4A.

– CBRE w kategorii Dział Biurowy Roku w Polsce. Firma wyprzedziła Colliers International i JLL.

– JLL w kategorii Dział Handlowy Roku w Polsce. Do pierwszej trójki trafiły też Colliers International i CBRE.

– JLL w kategorii Dział Magazynowy Roku w Polsce. Tu dalsze miejsca zajęły AXI IMMO Group i Colliers International.

– CBRE w kategorii Dział Inwestycyjny Roku w Polsce. Blisko były JLL i Colliers International.

– Dentons w kategorii Kancelaria Prawna Roku w Polsce, kolejne pozycje zajęły Greenberg Traurig Grzesiak oraz Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy.

– JLL w kategorii Firma Roku z Sektora Doradztwa dla Branży Budowlanej w Polsce, tuż za nią były CBRE i Colliers International.

– CBRE w kategorii Firma Roku z Sektora Property Management w Polsce. Na podium trafiły też firmy Panattoni Europe i Colliers International.

– Crido w kategorii Firma Roku z Sektora Doradztwa Podatkowego i Finansowego w Polsce. O statuetkę otarły się PwC Poland i EY.

– Skanska w kategorii Najlepsza Firma Budowlana w Polsce. Tuż za nią Kajima Poland i CFE Polska.

– Ghelamco Poland w kategorii Deweloper Obiektów Biurowych Roku w Polsce. Niewiele zabrakło firmom Echo Investment i Skanska Property Poland.

– Atrium Poland Real Estate Management w kategorii Deweloper Obiektów Handlowych Roku w Polsce. W trójce najlepszych także: Echo Investment i Acteeum Group.

– Warszawa w kategorii Miasto Najbardziej Przyjazne Inwestorom, tylko nieco dalej znalazły się Kraków i Łódź.

Informacje o pozostałych wydarzeniach i nagrodach przyznanych podczas uroczystości, dostępne są na stronie Eurobuild CEE.

 

Przypomnijmy, że reprezentująca EDS Retail Park Magdalena Maciejak, była także jurorem  w kapitule przyznającej wyróżnienia podczas 4Buildings w Katowicach.

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)