Ekspert Higasy o kondycji nieruchomości komercyjnych w Polsce

Dokładnie za miesiąc, 9 września w Warszawie, odbędzie się 5. konferencja „Inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych”. W gronie licznych branżowych ekspertów biorących czynny udział w dyskusji znalazł się również Michał Ciapka, członek zarządu Higasa Properties. Organizatorem wydarzenia jest opiniotwórczy magazyn „Eurobuild Central & Eastern Europe”.

Przyglądając się danym i analizując różnorodne raporty, można szybko zorientować się, że kondycja nieruchomości komercyjnych w Polsce jest naprawdę dobra. W tym tonie wypowiadają się nawet sami organizatorzy gdyż w oficjalnej zapowiedzi wrześniowego wydarzenia można przeczytać: „Oby tak dalej! Tak najkrócej można podsumować kondycję polskiego rynku inwestycji w nieruchomości. To nie oznacza, że jest łatwiej, ale zdecydowanie więcej się dzieje i czasami trzeba też zboczyć z utartych ścieżek. Pytanie, jak nie zbłądzić?”. Odpowiedzi między innymi na to pytanie szukać będzie Michał Ciapka. Członek zarządu Higasa Properties weźmie udział w dyskusji zatytułowanej „Jak utrzymać branżę handlową przy życiu?”. – „Cieszę się, że przyjdzie nam dyskutować w tak doborowym gronie. Tym bardziej, że sytuacja w Polsce jest naprawdę obiecująca, czego potwierdzeniem mogą być choćby plany dynamicznej ekspansji przygotowane przez największe sieci handlowe. Oczywiście satysfakcja nie może powodować, że zignorujemy zagrożenia i stracimy czujność. Osobiście jestem jednak optymistą i – trzymając się języka medycznego – uważam, że nie trzeba walczyć o utrzymanie branży przy życiu, a jedynie o umiejętną profilaktykę podkreśla Michał Ciapka.

W trakcie wydarzenia poruszone zostaną tematy dotyczące wszystkich obszarów rynku nieruchomości komercyjnych, a więc rynku biurowego, handlowego, magazynowego i alternatywnych aktywów inwestycyjnych. Wśród uczestników znajdą się przedstawiciele tak uznanych instytucji w branży jak MDDP, Avison Young, Panattoni Europe, Colliers Europe, Atrium European Real Estate, JLL, Cushman & Wakefield, Ghelamco, czy CBRE.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie http://investment.eurobuildconferences.com/

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)