Brexit, nieruchomości komercyjne i inwestowanie. Udany networking w Sheffield

Za nami niezwykle owocne i cenne spotkanie z inwestorami w Sheffield. Na zaproszenie tamtejszego ASBiRO Investors zaprezentowaliśmy Polakom mieszkającym i pracującym na Wyspach rynek nieruchomości komercyjnych, wpływ brexitu na sytuację ekonomiczną oraz możliwości inwestycyjne. W spotkaniu udział wzięli Michał Ciapka, Marcin Rudziński oraz Adam Dubiella. Wszyscy trzej zgodnie potwierdzają – czas spędzony w Sheffield był niezwykle inspirujący i ważny pod wieloma względami.

ASBiRO Investors to klub inwestorów w Wielkiej Brytanii, skupionych przy uczelni ASBiRO. Jego członkowie dzielą się swoją wiedzą na temat mądrego zarządzania kapitałem, biznesu i nieruchomości. – „Zaskoczył nas poziom zainteresowania a także świadomości inwestorskiej uczestników. Dużo czasu poświęciłem na rozmowy, możliwość poznania przybyłych osób. To co budujące, to przebyta przez każdego z nich niemal identyczna droga: zaczynając od praktycznie zerowego dorobku, prac, których być może wielu w ogóle by się nie podjęło, zbudowali imponujący kapitał, który stale i świadomie pomnażają” – przyznaje Adam Dubiella, dyrektor sprzedaży Higasa Properties i dodaje: – „W odróżnieniu od części inwestorów w Polsce, osoby z którymi się spotkaliśmy bardzo chętnie dzielą się z innymi swoimi doświadczeniami, wiedzą oraz wskazówkami. Bo skoro udało się mądrze zainwestować, to czemu nie poradzić swojemu znajomemu? Sądzę, że w tym przypadku warto korzystać z dobrych, zachodnich wzorców.

Spotkanie w Sheffield miało także dodatkowy wydźwięk. – „Cieszymy się, że zainteresowanie naszą działalnością zaczyna sięgać poza granice Polski. Chętnie korzystamy z takich zaproszeń, za które ASBiRO bardzo dziękujemy. Z całą pewnością zamierzamy kontynuować współpracę, gdyż głęboko wierzymy w siłę networkingu” – podsumowuje Michał Ciapka, prezes zarządu Higasa Properties.

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)