Higasa Properties zagra w Golf Business League

Higasa Properties dołącza w tym sezonie do cyklu Golf Business League, w roli sponsora wspomagającego. Dla uczestników Biznes Ligi szykujemy dodatkowe niespodzianki i atrakcyjne nagrody.

Podczas turniejów Golf Business League podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w inwestowaniu w nieruchomości handlowe, a także zadbamy o atrakcje dodatkowe dla uczestników turniejów, fundując m.in. nagrody na dołki konkursowe.

Firmę na turniejach Biznes Ligi reprezentować będzie m.in. Agnieszka Kozłowska, prezes zarządu Higasa Properties, która także jest zapaloną golfistką.

Higasa Properties na rynku nieruchomości komercyjnych, działa od ponad 7 lat, stale poszerzając portfolio swoich zrealizowanych projektów –  zarówno parków handlowych jak i lokali handlowych. Będzie nam niezwykle miło gościć na turniejach Golf Business League. Sportowe zasady fair-play są nam niezwykle bliskie nie tylko w naszych sportowych, golfowych aktywnościach, ale i w biznesie. Spotkajmy się podczas rozgrywek, które są  doskonałą platformą do wspólnego poznania się i wymiany doświadczeń – mówi Agnieszka Kozłowska.

Pierwsza okazja nadarzy się  w dniach 28-29 maja na polu Rosa Private Gofl Club, gdzie odbędzie się pierwszy tegoroczny turniej Biznes Ligi. Daty kolejnych turniejów:

  • 23 –24 lipca – Sierra Golf Club – Trójmiasto
  • 3 –4 września – Mazury Golf Club – Olsztyn
  • 1 –2 października – Wrocław Golf Club – Wrocław
  • listopad – turniej zagraniczny

 

W myśl hasła: „Żyj aktywnie. Zarabiaj pasywnie” Higasa Properties pomaga inwestorom w pomnażaniu ich kapitału. Nowoczesne modele inwestowania pozwalają osiągnąć atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Próg wejścia dla inwestorów indywidualnych to 200 000 PLN, a minimalny zysk to ok. 7% w skali roku.

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)