Ekscytująca rozgrywka o elektryczne MINI

Za nami pierwsza edycja Higasa Golf Club – specjalnego projektu łączącego biznes i sportowe emocje, podczas golfowych rozgrywek. Higasa Properties uczestniczyła w turnieju Polonia Cup, który w dniach 5-7 sierpnia rozegrany został na Amber Baltic Golf Club w Kołczewie.

Jako firma działająca innowacyjnie w obszarze inwestowania i nieruchomości handlowych,  postanowiliśmy przygotować innowacyjną nagrodę – w konkursie hole in one do wygrania było całkowicie elektryczne MINI.  I do sukcesu zabrakło naprawdę niewiele, bo piłka po uderzeniu przez jednego z graczy, zatrzymała się około metra od dołka #14! Emocje były o tyle duże, że w czwartek, pierwszego dnia turnieju udało się jednemu z zawodników trafić jednym uderzeniem do dołka nr 2.
Nie zabrakło także czysto sportowych emocji, w której udział brali także znani z innych dyscyplin zawodnicy. Wśród graczy XXV Polonia Cup pojawili się Mariusz Czerkawski i Jerzy Dudek, który zresztą zakończył zawody na podium. Trzydniową rywalizację zwieńczyła sobotnia gala wręczenia nagród i spektakularny zachód Słońca. Nie bez powodu mówi się, że Amber Baltic Golf Club to jedno z najpiękniej położonych pól golfowych w Polsce.
Oczywiście niewątpliwą gwiazdą turnieju było elektryczne MINI, dostarczone przez MINI Bońkowscy.
Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)