Dołączamy do Pracodawców Pomorza

Z początkiem czerwca Higasa Properties dołączyła do Pracodawców Pomorza – największej i najstarszej organizacji pracodawców działających w województwie pomorskim. „Naszym celem jest aktywne uczestnictwo w pracach stowarzyszenia oraz wymiana doświadczeń i promowanie dobrych praktyk w biznesie” – mówi Adam Dubiella, dyrektor sieci sprzedaży Higasa Properties.

Pracodawcy Pomorza zrzeszają blisko 1000 przedsiębiorstw, reprezentujących niezwykle szeroki profil działalności. Organizacja działa od 1991 roku. Posiadając status organizacji reprezentatywnej, ma bezpośredni wpływ na ustawodawstwo w ramach konsultacji społecznych. – „Co sprawia, że „Pracodawcy Pomorza” każdego miesiąca przyjmują do swojego grona nowe firmy zainteresowane współpracą? Na pewno ma z tym związek fakt, iż organizacja od lat reprezentuje przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarczych niezależnie od wielkości i formy własności, utrzymuje kontakty z firmami oraz organizacja­mi z krajów europejskich gdzie z reguły zrzeszanie się w organizacjach pracodawców jest normą” – tłumaczy Tomasz Limon, prezes zarządu i dyrektor zarządzający Pracodawców Pomorza i dodaje: – „Nasza zdolność reprezentatywna do zajmowania stanowisk w ważnych kwestiach gospodarczych i społecznych związanych z województwem pomorskim każdego miesiąca przyciąga nowe firmy członkowskie poszukujące wsparcia na gruncie prawnym i ekonomicznym. Znajdują się pośród nich zarówno przedsiębiorstwa rozpoczynające swój rozwój, jak i te ekspansywnie poszerzające obszar działalności, szukające nowych rynków zbytu i kontrahentów – mikro, małe, średnie i duże firmy, korporacje. I to właśnie ta różnorodność sektorowa firm zrzeszonych, pozwalająca na precyzyjne ustalenie potrzeb i wyzwań przedsiębiorców, jest najważniejszą wartością dodaną organizacji.

Firmy skupione wokół Pracodawców Pomorza to także uczelnie wyższe, szkoły oraz instytucje kulturalne. Misją jest długofalowy, dynamiczny rozwój gospodarczy regionu, jak również podmiotów zrzeszonych w organizacji. Celem wspólnego działania jest obrona interesów pracodawców, reprezentowanie ich wobec władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz instytucji nadzorujących i kontrolujących przedsiębiorstwa.

– „Cieszymy się, że możemy dołączyć do organizacji o tak silnym oddziaływaniu. Pragniemy mówić jednym głosem i mieć realny wpływ na pozycję naszego sektora, a także powstawanie przepisów regulujących jego działanie. Dodatkowo, naszym celem jest aktywne uczestnictwo w pracach stowarzyszenia oraz wymiana doświadczeń i promowanie dobrych praktyk w biznesie” – zaznacza Adam Dubiella, dyrektor sieci sprzedaży Higasa Properties.

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)