Aktywni na wielu polach: Higasa w biznesie i sporcie

W obecnych czasach biznes nie ogranicza się jedynie do surowych liczb i strategii. Firmy dostrzegają wartość, jaką niesie za sobą zaangażowanie w świat sportu. Nie inaczej jest w Higasie. Spółka od kilku lat zaangażowana jest w tenis oraz golf.

Dawid Kiełb – Młody talent na korcie.

Wielkie talenty rodzą się z pasji i determinacji. Od pewnego czasu kibicujemy i wspomagamy Dawida Kiełba, młodego tenisistę pochodzącego ze Stalowej Woli. Obecnie zajmuje miejsce w czołowej dziesiątce polskich rakiet, w swojej kategorii wiekowej. Chłopak jest przykładem tego, jak determinacja i zaangażowanie mogą przekształcić marzenia w rzeczywistość i sukces.

Współtworzenie historii golfowej

Sport to nie tylko rywalizacja na green’ie czy korcie, to także okazja do budowania relacji, tworzenie wspomnień i celebracji pasji. Doskonale rozumiemy tę zależność, dlatego również w dziedzinie golfa, od 2021 roku,  angażujemy się w wydarzenia na najwyższym poziomie.

W tym roku rozgrywki na polu Amber Baltic Golf Club (woj. zachodniopomorskie) były wyjątkowo emocjonujące. Prócz XXVIII Turnieju Polonia Cup by Higasa świętowaliśmy 30-lecie Polskiego Związku Golfa. Te dwa wydarzenia stanęły pod znakiem współpracy z Higasą. W zawodach uczestniczyli sportowcy znani z różnych dziedzin życia i sportu – turniej wygrał nie kto inny jak jeden z najlepszych polskich bramkarzy, Jerzy Dudek. Podium uzupełnili Johan Wasserman (2. miejsce) i Mariusz Konieczny (3.).

Dla Higasy, jako sponsora, niezwykle ważna była wyjątkowa atmosfera święta sportu, pasja uczestników oraz wspieranie ich w rywalizacji, ale także nawiązanie kontaktów biznesowych i pokazanie jak można inwestować w nieruchomości handlowe.

– Aktywność sportowa jest dla nas nieodzownym elementem życia, który nie tylko buduje nas jako firmę, ale przede wszystkim jako społeczność. Wspierając Dawida Kiełba i angażując się co roku w wydarzenia golfowe, w malowniczym miejscu jakim jest Amber Baltic Golf Club w Kołczewie, chcemy pokazać, że sport to przede wszystkim droga do sukcesu, wartości i inspiracje. Wierzymy, że aktywność fizyczna to klucz do rozwoju nie tylko ciała, ale również umysłu oraz charakteru – zaznacza Agnieszka Kozłowska, prezes Higasa Properties.

Dbając o siebie fizycznie, budujemy także solidne podstawy pod względem mentalnego dobrostanu. Znalezienie równowagi między obowiązkami, a pasją jest kluczem do sukcesu, co jest jedną z głównych wartości naszej firmy.

 

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)