Galeria Lębork

Lokale do wynajęcia Galeria Lębork

Dostępne moduły do wynajęcia:

LOKAL Nr 1 –  654m2
LOKAL Nr 2 – 346,2 m2
LOKAL Nr 4 – 123,1 m2
LOKAL Nr 5 – 116,5 m2

Galeria usytuowana jest przy ul. Dworcowej 12, naprzeciw zabytkowego Dworca PKP w Lęborku i nowo powstającego dworca PKS w ramach Lęborskiego Węzła Przesiadkowego.

Dużym atutem obiektu jest atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum miasta i strategicznego centrum komunikacyjnego. Od północy graniczy on z Parkiem im. Lecha i Marii Kaczyńskich, który obecnie jest w trakcie rewitalizacji.

Budynek Galerii o łącznej powierzchni 2.634 m2, jest w pełni wyposażony w instalacje takie jak: wentylacja, klimatyzacja, sanitarna, podrozdzielnice, p.poż., c.o i spełnia wymagania większości sieci handlowych w Polsce.

Udogodnienia

-atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum miasta,

-pełni wyposażony w instalacje typu: PPOŻ, wentylacja, klimatyzacja, itp.

Lokalizacja

W najbliższej okolicy Galerii znajduje się postój taksówek, przystanek komunikacji miejskiej, poczta, liczne punkty gastronomiczne, przychodnia lekarska, paczkomat InPost, parking miejski na ok. 20 pojazdów.

Skontaktuj się z nami

Konrad Zajkowski
Konrad Zajkowski
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Tel. +48 884 158 169

    Szybka wycena

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HIGASA moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez HIGASA za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
    W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)