Szeroki i odpowiednio zróżnicowany portfel aktywów inwestycyjnych to podstawa długoterminowego inwestowania. Odpowiednia strategia inwestycyjna opiera się zarówno na rozwiązaniach umożliwiających maksymalizację zysku, jak również stabilną stopę zwrotu.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm inwestycyjno-consultingowych na polskim rynku, zajmującą się inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Dostarczamy unikalne rozwiązania rentierskie dla najbardziej wymagających klientów. Higasa po japońsku oznacza parasol. Chronimy inwestorów biorąc sobie do serca zasady wywodzące się z kultury Kraju Kwitnącej Wiśni – honor, sumienność oraz pracowitość.

Naszym celem jest pełna satysfakcja oraz bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, ze stabilną, indywidualnie określaną dla każdego projektu gwarantowaną stopą zwrotu.

Dążymy by stać się liderem w segmencie usług związanych z nieruchomościami inwestycyjnymi: handlowymi i komercyjnymi, ale w przyszłości również przemysłowymi i usługowymi.

Chcemy być sprawdzonym, pierwszym wyborem dla inwestorów zainteresowanych tego typu nieruchomościami i stabilnym zyskiem.

Specjalizujemy się w transparentnym obrocie nieruchomościami komercyjnymi i zapewniamy długoletnią współpracę z renomowanymi markami sieciowymi.

Służymy pomocą również przy zarządzaniu obiektami naszych klientów oraz komercjalizacji niewykorzystanych powierzchni handlowych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić łatwość i wygodę przekazywanych informacji.
W celu wyłączenia prosimy o odpowiednią zmianę konfiguracji przeglądarki. (polityka cookies)